“Valencia” ceturto reizi triumfējusi Eiropas kausa izcīņā.

“Valencia” paceļ Eiropas kausu un spēlēs Eirolīgā 0

Spānijas basketbola komanda “Valencia Basket” pirmdien savā laukumā triumfēja ULEB Eirokausā, izcīnot ceļazīmi uz nākamās sezonas Eirolīgas turnīru.

Notriektā tautumeita 6

Valensijas basketbolisti fināla trešajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 89:63 (17:18, 29:15, 17:11, 26:19) pārspēja Vācijas komandu Berlīnes “Alba”, sērijā līdz divām uzvarām gūstot virsroku ar 2-1.

“Alba” maču iesāka ar izrāvienu 11:0, bet laukuma saimnieki ātri atspēlējās un otrajā ceturtdaļā nosvēra svaru kausus sev par labu, iekrādami 17 punktu pārsvaru. Spānijas komanda pirmo puslaiku uzvarēja ar 46:33 un laukumā dominēja arī spēles otrajā daļā, svinot pārliecinošu uzvaru.

“Valencia Basket” rindās ar 19 punktiem atzīmējās Mets Tomass, bet pa 18 punktiem guva Bojans Dubļevičs un Fernando san Emeterio. Dubļevičs šajā mačā izcīnīja arī astoņas atlēkušās bumbas.

Tikmēr “Alba” komandā 19 punktus guva lietuvietis Roks Giedraitis.

Par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts uzvarētāju basketbolists Vils Tomass.

Pirmajā mačā otrdien ar 89:75 uzvarēja Valensijas komanda, bet piektdien “Alba” bija pārāka pagarinājumā ar 95:92, panākot izšķirošo dueli.

“Valencia Basket” izcīnīja savu ceturto ULEB Eirokausa titulu.