×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. februāris, 2015
Drukāt

Valentīndiena kopā ar grupu “Galaktika”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Visu mīlētāju dienā 14. februārī “Sapņu fabrikā” Valentīndienas koncertuzvedums “Es tevi mīlu”, kurā uzstāsies grupa “Galaktika”, ēnu dejotāji un būs citi patīkami un romantiski pārsteigumi apmeklētājiem.

Pasākuma rīkotājs Nils Ketners atklāj: “Doma radās brīdī, kad sapratu, ka 14. februāris ir sestdiena, līdz ar to ideja, ka pasākumu varētu apvienot ar sirsnīgās grupas “Galaktika” uzstāšanos bija jau pašsaprotama. Domāju, daudzi vēlētos aiziet uz “Galaktikas” koncertu tieši Valentīndienā, kur iespējams pasūtīt galdiņus īpašā mīlas gaisotnē Rīgā, “Sapņu Fabrikā” un izbaudīt laiku divatā ar lielisku mūziku un māksliniekiem.” Normunds Zušs smaidot stāsta, ka pēdējo desmit gadu laikā grupai “Galaktika” ap Valentīndienu iznāk maza grupas koncettūre, kas sākas jau 12. februārī un beidzas ap 15. februāri ar vairākiem koncertiem dienā. “Šiem koncertiem mums nav īpaša repertuāra. Varbūt kāda mīlas dziesma vairāk izskan. Pati publika jau ir citāda – romantiskāka –, un tad arī mēs attiecīgi pieskaņojamies,” atklāj Normunds un piebilst, ka “dziesma “No visas sirds” vienmēr tiek spēlēta Valentīndienas koncertā, bet šī dziesma ir piemērota arī citiem svētkiem. Tāpat neviens koncerts nav bijis bez mūsu vecās labās dziesmas “Rāzna”. Vienmēr būs kāds, kas aicinās šo dziesmu nodziedāt. Varbūt dziesma “Es tevi mīlu” nav bieži atskaņota radio stacijās, bet Valentīndienas vai 8. marta koncertos tā noteikti tiek spēlēta”.

Grupas “Galaktika” uzstāšanos papildinās ēnu deju mākslinieki – horeogrāfi un dejotāji no deju grupas “JVCLUB”, kuri vada deju stundas visā Latvijā un pat pasaulē, paralēli organizējot iespaidīgus deju uzvedumus un šovus. Tā dejotāji tandēmā ar mūziķiem uzburs skaistu koncertuzvedumu ar labākajiem pasaules mīlas hitiem. “Noteikti atskaņosim filmas “Titāniks” dziesmu “My heart will go on”, kuru paralēli ēnu kustībās izstāstīs dejotāji,” smaidot atklāj Nils un piebilst, ka “ēnu dejotāji ir talantīgi šova dejotāji, kuri iejutīsies mīlas dziesmu stāstos un izstāstīs tos ēnu kustībās un priekšmetos”. Nils atklāj, ka pirms koncerta veicis nelielu aptauju, lai noskaidrotu, kuras latviešiem ir populārākās pasaules mīlas dziesmas. Bez jau minētās “Titānika” dziesmas “My heart will go on”, starp populārākajām ir Vitnijas Hjūstones “I Will Always Love You”, Selīnas Dionas “The Power Of Love”, filmas “Mūlenrūža” skaņu celiņš “Come What May”. Vai šīs dziesmas arī izdejos? Pasākuma veidotāji ir noslēpumaini un nevēlas atklāt visus pārsteigumus. “Pasākumā piedalīsies pārsteiguma mākslinieki – saksofonists un papildu vokālisti, kuri izdziedās kādu no pasaule mīlas grāvējiem. Dejas, dejas, dejas! Kā tad bez tām! Pasākuma programmā paredzēti muzikāli pārsteigumi un mīlas aktivitātes ar īpašām balvām diviem,” noslēpumaini nosaka Nils.

Varbūt noder!!

Koncerts: 14. II 18.00 “Sapņu fabrika”

Biļetes: “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 7 – 60

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+