×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2015
Drukāt

Valentīndienā pāri sacentīsies Bībeles čempionātā (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Valentīndienā, 14.februārī, Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes draudzē pāri aicināti piedalīties pāru Bībeles čempionātā, liecina Latvijas Romas katoļu baznīcas mājaslapā publicētā informācija.

Pasākuma rīkotāja “Bībeles draugu līga” norāda, ka pāru Bībeles čempionātā būs iespēja ne tikai pilnvērtīgi pavadīt laiku, bet arī pārbaudīt savas zināšanas par Pāvila vēstulēm, kas ir šī čempionāta tēma.

Pirmais Latvijas Bībeles čempionāts Rīgā notika 2014.gada 5.maijā, savukārt tā paša gada 1.novembrī notika jau II Latvijas Bībeles čempionāts.

Pāru Bībeles čempionāts, kurš norisināsies trijās kārtās, esot kā tematiskais turpinājums Bībeles čempionātu sērijai.

Pirmā kārta būs tests, kurā pārim jāparāda savas zināšanas par Pāvila vēstulēm, sniedzot atbildes uz 60 jautājumiem. Otrajā kārtā norisināsies viktorīna par pāra izvēlēto tēmu, savukārt trešajā kārtā uz ekrāna būs redzams pants no Pāvila vēstulēm un dalībnieku uzdevums būs atrast vietu Bībelē, kur šis pants atrodas. Starp uzdevumiem paredzēti atspirdzinājumi kā ķermenim, tā garam – uzkodas, aktivitātes un muzikālā daļa.

Pasākuma organizētāji uzsvēruši, ka “Bībeles čempionāta idejas pamatā nav tukša lielība par savu varēšanu vai Bībeles zināšanām, bet gan Dieva pagodināšana caur viņa vārdu, lasot un saklausot to”.

Piedalīties čempionātā ir aicināts ikviens interesents, izņemot ordinētus garīdzniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Melnsvārči vairs citādi cilvēkus nespēj ievilināt savos tīklos un izdomā šādas lietas. Vēl tik seksu vajag piekarināt klāt, ja reiz pāri, tad pāri dara arī tādas lietas…

  2. Cilvēki pamazām iet sviestā. Tā jau ir tikpat kā Dieva zaimošana…

Draugiem Facebook Twitter Google+