×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
3. aprīlis, 2014
Drukāt

Valkā aicina “Vieglas uzvedības izstāde”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 12. aprīļa līdz 17. maijam Valkā, radošajā telpā “309. kabinets” būs apskatāma Latvijas Mākslas akadēmijas studentu Artūra Lāča un Kristas Jūlijas Kreišmanes veidotā “Vieglas uzvedības izstāde”, vēsta Valkas novada dome.

Izstāde aicina skatītājus uz vieglu uzvedību attiecībās ar laikmetīgo mākslu. Šķiet, joprojām ir pārāk daudz cilvēku, kuri izdzirdot, ka kāds studē mākslu, uzreiz pieņem, ka tiek gleznotas klusās dabas ar ziediem un ainavas. Šajā izstādē mākslinieki vēlas iepazīstināt ar mākslas formu dažādību un ļaut skatītājam “iemest aci” autoru uzvedībā un sekās, ko tā radījusi.

Krista Jūlija Kreišmane ir grafiķe, lielākoties strādā ar zīmējumu un linogriezumu. Izstādē būs aplūkojamas autortehnikā radītas melnbaltas grafikas, impresijas par kosmosu un savu uzvedību tajā. Viegla uzvedība attiecībā pret fizikas likumu smagumu. Darbus raksturo filozofa M.Heidegera citāts: “Kāpēc vispār kaut kas ir, nevis nekā nav?”

Artūrs Lācis ir multimediju mākslinieks. Šai izstādei ir radīta instalācija, fotogrāfiju sērija un video darbs. Eksperimenti ar medijiem un formām uzsver mūsdienu mākslas dažādību.

309. kabinets atrodas bijušās Valkas poliklīnikas 3.stāva “Elektro gaismas dziedniecības” kabinetā. Kopš 2010. gada februāra telpās sāka apdzīvot jaunieši, kuru mērķis – atvest vairāk kultūras uz Valkas pilsētu. Laika gaitā šeit norisinājušies dažādi koncerti, mākslas izstādes, performances, semināri un radošās darbnīcas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+