×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
29. jūlijs, 2012
Drukāt

Valkā ielu rekonstrukcijā plāno ieguldīt līdz 415,3 tūkstošiem latu

Valkas pilsētas ielu rekonstrukcijā plānots ieguldīt līdz 415,3 tūkstošiem latu, no kuriem lielāko daļu piesaistīs no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF), aģentūrai BNS pavēstīja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne.

Viņa informēja, ka Valkas novada domes mērs Kārlis Albergs parakstījis vienošanos ar Valsts reģionālās attīstības asociāciju par ERAF līdzfinansēta projekta “Ielu rekonstrukcija Valkas pilsētā uzņēmējdarbības veicināšanai novadā” ieviešanu.

Medne norādīja, ka projekta mērķis ir novada konkurētspējas paaugstināšana, veicot braucamās daļas un ietvju kvalitatīvu uzlabošanu tām pilsētas ielām, pa kurām notiek regulāra satiksme uz vairākiem uzņēmumiem un izglītības iestādēm.

“Tas savukārt veicinātu uzņēmējdarbības attīstību novadā, uzlabotu satiksmes dalībnieku drošību, sabiedrisko pakalpojumu pieejamību, ka arī celtu dzīves kvalitāti un pilsētas pievilcību,” viņa uzsvēra.

Medne pastāstīja, ka remontu plānots sākt jau jūlijā un tiem vajadzētu būt pabeigtiem sešu mēnešu laikā.

Saskaņā ar sniegto informāciju kopējais plānotais finansējums ielu rekonstrukcijai ir 415,3 tūkstoši latu, taču projekta attiecināmās izmaksas ir 387,1 tūkstotis latu. No šīs summas 85% jeb 329 tūkstoši latu būs ERAF līdzfinansējums, no atlikušās summas 3% jeb 11,6 tūkstošus latu segs valsts, bet 12% jeb 46,4 tūkstošus latu ‒ Valkas novada dome.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+