Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
26. marts, 2015
Drukāt

Valkā kino rādīs ar latviešu subtitriem (2)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Piektdien, 27. martā, Valgas kinoteātrī sāks demonstrēt filmas arī ar latviešu subtitriem, LA.lv pavēstīja Latvijas-Igaunijas institūta pārstāve Laura Gredzens.

Valgas kultūras un interešu centra vadītāja Ulle Juhta skaidro, ka Valga un Valka jau cieši sadarbojas daudzās jomās, un kino būtu tikai loģisks turpinājums, īpaši tādēļ, ka Valgas kinozāle ir valcēniešiem vistuvākā modernā kinozāle ar digitālā laikmeta iespējām un latvieši arī paši ir izteikuši vēlēšanos skatīt Valgā filmas latviešu valodā.

“Mūsu dvīņu pilsētā var redzēt lielu integrāciju – valcēnieši dzīvo vai strādā Valgā un arī otrādi,” stāsta Juhta.

Viņa piebilst, ka labprāt gaidīs no latviešiem atsauksmes, kādas filmas viņi velētos redzēt. Pirmā filma, ko ar subtitriem latviešu valodā Valgas kinoteātrī demonstrēs, ir “Citādie. Otrā daļa: Dumpinieki”, bet tuvākajā nākotnē plānots demonstrēt arī Oskara balvai nominētās filmas.

Valgas atjaunotā kinozāle apmeklētājiem durvis vaļā vēra 2014. gada 31. oktobrī, Valgas Kultūras un interešu centra teātra zālē. Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, Valgā ir iespējams filmas skatīties arī labas kvalitātes 3D formātā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Biju domajis,ka ta var rakstit kādos delfos vai, bet ja jau LA neatšķīr Valku no Valgas, tad jau talāk vairs nav kur.

  2. VALKĀ VAI VALGĀ????

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+