×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. maijs, 2012
Drukāt

Valkā notiek 10.lielais labdarības robežtirgus

trigus

Sestdien, 5.maijā, Valkā, Lugažu laukumā, norisināsies 10.lielais labdarības robežtirgus – jubilejas pasākums ar daudzveidīgu kultūras programmu, andeli, dažādām atrakcijām, labdarības loteriju un citām aktivitātēm visai ģimenei, aģentūru LETA informēja Valkas pašvaldībā.

Tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība, visi tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu, loteriju un labdarības desiņām tiek ziedoti kādam konkrētam mērķim. Šogad visi tirgū iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Valkas pilsētas labiekārtošanai – soliņu un atkritumu tvertņu iegādei.

Robežtirgus laikā būs iespējams ne tikai pirkt un pārdot, bet arī izjāt ar zirgu, apskatīt kolekcionāru izstādi, nogaršot labdarības desiņas, pārbaudīt veiksmi loterijā, piedalīties radošajās darbnīcās, izlēkāties batutā, piedalīties foto akcijā vai vienkārši baudīt svētkus.

Iepriekšējos gados līdzekļi ir ziedoti rotaļu laukuma izveidei, krēslu iegādei Bērnu un jauniešu interešu centram. Pateicoties labdarības robežtirgum, J.Cimzes Valkas mūzikas skolai ir iegādāts akordeons un nepieciešamā tehnika, lai ik dienu pilsētā atskaņotu J.Cimzes tautas dziesmas apdari “Teici, teici, valodiņa”. Līdzekļi ir novirzīti arī pilsētas skeitparka izveidei un inventāra iegādei, Valkas pilsētas tirgus labiekārtošanai – jaunu galdu iegādei un Valkas novada bibliotēku grāmatu krājumu papildināšanai.

Pagājušajā gadā robežtirgus laikā tika iegūti vairāk nekā 1600 lati.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+