Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. septembris, 2015
Drukāt

Valkā pazudusi 21 gadu vecā Irēna; lūdz palīdzību meklēšanā (9)

Foto - VPFoto - VP

Valkas policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 21 gadu vecās Irēnas Gailišas meklēšanā. Jauniete 6. septembrī izgājusi no savas dzīves vietas Strenču novadā, Plāņu pagastā, un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma, informē VP.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo Irēnu Gailišu un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņas iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu jaunās sievietes atrašanu, lūdzam informēt policiju pa tālruņiem 110 vai 64781815.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Vinja ir mirusi ,

  2. Meitene jau ir mirusi , diemzel vainigajam pat nebus sods lai gan tur vis acīmredzams ka draugs nogalinaja del lielas naudas , plus vinjs jau agrak ari nogalinaja del naudas …

  3. diemzel meitene ir nolaupita,un vainigais ir notverts!!! varbut iztiksim bez savam negacijam soreiz!!!!!!

  4. vai tiesam nau saprotams..zinadama so meiteni ,vinai patik iedzert un paciemoties pie draugiem..gimene ari nau ta pati labaka..kautgan latvija tas nau retums…latvijas topa ir begsana no majam paliekot pie viriesa vai draudzenes..ganjau kad visu sapratis tad ari atgriezisies..

    • Neiet runa kaada gimene, 21 g. Vecumaa driikst lietot arii alkoholu. Meitene nav devusi nekaadu zinu gimenei, kas ieprieks nav gadijies!!! Ka tik kaadu aprunaat- perfektie atradusies!

  5. Vot sitais rakstitajs kas rakstu ielika-paradi kur Valka ir Planu pagasts,Strencu novads-?tak vienreiz ar galvu vajag domat un rakstit-un ja nezini tad vispar neraksti.

    • Klau no tavas gudraas apd%$#@!as nekas skaidraaks nepalika, varbuut naakoshreiz vienkaarshi pasaki, kaa vajadzeeja rakstiit pareizi 😀

  6. Kādā Valkā??? Plāņi nav Valka ! Ielieciet tak vienreiz gudrus administratorus un rakstiet patiesību!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+