×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
30. marts, 2016
Drukāt

Valkā sāksies tradicionālās Cimzes mūzikas dienas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamajā nedēļā no 7. līdz 9. aprīlim Valkā jau 37. gadu norisināsies tradicionālās Cimzes mūzikas dienas, kā arī Starptautiskais Jāņa Cimzes Jauno talantu festivāls, ko organizē J. Cimzes Valkas Mūzikas skola, LA.lv uzzināja mūzikas skolā.

Festivāla koncertos piedalīsies 14 dažādu konkursu un festivālu laureāti no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Latvijas. Jaunie talanti spēlēs vijoli, kankli, kokli, klavieres, klarneti un saksofonu. Katra dalībnieka programmas ilgums vidēji desmit minūtes.

8. aprīlī dienas pirmajā pusē festivāla dalībnieki pulcēsies domē uz pieņemšanu pie Valkas novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa, tad sekos izbraukums uz koncertiem Strenču vidusskolā un Valgas pamatskolā. Festivāla dalībniekiem paredzēta ekskursija pa Valku/Valgu saistībā ar Cimzes vietām, bet plkst. 18 Valkas pilsētas kultūras namā izskanēs Starptautiskā Jāņa Cimzes Jauno talantu festivāla Noslēguma koncerts ar Ziemeļlatvijas kameransambļa “Livonija” piedalīšanos.

Ieejas maksa koncertā – 1 eiro.

Festivāla žūrija noteiks vienu Galveno balvu simt eiro apmērā, savukārt skatītāju rokās ir Skatītāju simpātijas balva 50 eiro apmērā. Vērtēti tiks visi festivāla koncerti, tādēļ rīkotāji aicina mūzikas draugus apmeklēt koncertus, ar savu klātbūtni un aplausiem atbalstīt jaunos censoņus, kā arī izvēlēties un nobalsot par sev simpātiskāko jauno izpildītāju.

Cimzes mūzikas dienas noslēgsies 9.aprīlī plkst. 17 J.Cimzes Valkas Mūzikas skolā ar skolas 70 gadu jubilejas ieskaņu koncertu, kurā piedalīsies labākie solisti, ansambļi un viesi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+