×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
8. maijs, 2015
Drukāt

Valkas novada jaunajā “Enrial Timber” ražotnē izveido 23 darba vietas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valkas novada Ērģemes pagastā trešdien atklātajā ražotnē “Enrial Timber” izveidotas 23 darba vietas, bet nākotnē kokapstrādes uzņēmums nodarbināto skaitu plāno palielināt līdz aptuveni 40 strādniekiem, informē Valkas novada pašvaldībā.

Jau vēstīts, ka, piesaistot investorus un bankas kredītu, ražotnes izveidē investēts gandrīz miljons eiro. Ražotne tapusi, paplašinot Simanoviču ģimenei piederošo kamīnmalkas ražotni. Tajā ražos taras brusas un dēļus, kā arī blakus produktus – skaidas un šķeldu.

Nepilnos sešos savas darbības mēnešos, kopš uzstādītas iekārtas un uzsākta testa ražošana, SIA “Enrial Timber” apgrozījums no taras dēļu un brusu realizācijas ir pārsniedzis 150 000 eiro. Nākotnē plānots ražot divās maiņās, sasniegt miljonu eiro gada apgrozījumu un nodarbināt ap 40 strādnieku.

Turnas kokapstrādes kompleksā esošās divas ražotnes ražo taras dēļus, palešu sagataves un kamīnmalku, kas tiek eksportēta uz vairākām Eiropas un Skandināvijas valstīm, gan realizēti tepat Latvijā.

SIA “Enrial Timber” ir jaunais SIA “Garciema Pērle” nosaukums. Uzņēmums dibināts 2010.gadā un sākotnēji nodarbojies ar viesu nama pakalpojumiem Garciemā, Carnikavas novadā.

Ar Lauku atbalsta dienesta programmas palīdzību “Atblasts uzņēmuma radīšanai un attīstībai” ieviests projekts “Taras brusu ražotnes izveide Valkas novadā”, piesaistot publisko finansējumu 139 400 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+