Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Valkas policija lūdz palīdzību pazuduša sirmgalvja meklēšanā

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valkas policijas (VP) iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1946.gadā dzimušā Ērika Gaiļa meklēšanā, liecina VP informācija.

Vīrietis pagājušajā svētdienā, 20.jūlijā, ap plkst.08:30 izgājis no Sedas veco ļaužu sociālās aprūpes un invalīdu rehabilitācijas centra un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. 

Gaiļa pazīmes: augums 178 cm, kalsnas  miesasbūves, īsi sirmi mati. Vīrietis bija ģērbies tumši zilā vai zaļā virsjakā, tumšās sporta biksēs, gaišā kreklā, kājās pelēkas krāsas “Crocs” tipa apavi.

VP atzīmē, ka vīrietim ir problēmas ar atmiņu, orientēšanos apvidū un tendence uz klaiņošanu, tādēļ persona, iespējams, neapzinās savu atrašanās vietu. 

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un sniegt jebkādu informāciju, kas var palīdzēt noskaidrot vīrieša atrašanās vietu, zvanot pa tālruņiem 110, 28328473 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+