Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Valkas policija lūdz palīdzību pazuduša sirmgalvja meklēšanā

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valkas policijas (VP) iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1946.gadā dzimušā Ērika Gaiļa meklēšanā, liecina VP informācija.

Vīrietis pagājušajā svētdienā, 20.jūlijā, ap plkst.08:30 izgājis no Sedas veco ļaužu sociālās aprūpes un invalīdu rehabilitācijas centra un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. 

Gaiļa pazīmes: augums 178 cm, kalsnas  miesasbūves, īsi sirmi mati. Vīrietis bija ģērbies tumši zilā vai zaļā virsjakā, tumšās sporta biksēs, gaišā kreklā, kājās pelēkas krāsas “Crocs” tipa apavi.

VP atzīmē, ka vīrietim ir problēmas ar atmiņu, orientēšanos apvidū un tendence uz klaiņošanu, tādēļ persona, iespējams, neapzinās savu atrašanās vietu. 

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un sniegt jebkādu informāciju, kas var palīdzēt noskaidrot vīrieša atrašanās vietu, zvanot pa tālruņiem 110, 28328473 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+