Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
11. septembris, 2015
Drukāt

Valkas policija pateicas par palīdzību, bezvēsts pazudusī jauniete atrasta (3)

Foto - VPFoto - VP

Valkas policija pateicas plašsaziņas līdzekļiem un iedzīvotājiem par sniegto atbalstu. Vakar meklētā 21 gadu vecā sieviete atrasta, informē VP.

Jau vēstījām, ka policijā vērsās sievietes tuvinieki un informēja, ka viņa 6.septembrī izgājusi no savas dzīves vietas Strenču novadā un par viņas atrašanās vietu nav informācijas.

10.septembra vakarā sieviete atrasta sveika un vesela. Noskaidrots, ka viņa bija devusies prom no dzīves vietas, neinformējot tuviniekus par savu turpmāko atrašanās vietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bildē skuķim izskatās uz 17-18. Vājprāts.

  2. Nu un kur ta bij aizvazājusies? Lai atstrādā zaudējumus policijai.

  3. Vai nebūtu no bezatbildīgās jaunietes jāpieprasa meklēšanas izdevumu samaksa?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+