×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
2. augusts, 2012
Drukāt

Valmierā atgriežas Gabrāns un Veselovs, Bērziņš paliek “VEF Rīga”

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas basketbola komandas turpina sastāva komplektāciju nākamajai sezonai. Ceturtdien par sastāva papildinājumiem ziņo pērnās sezonas neveiksminieki BK “Valmiera” un LBL čempioni VEF Rīga”.

Valmierā nākamajā sezonā uzsvars tiks likts uz vietējiem spēlētājiem vai, vismaz, uz Vidzemes reģiona basketbola audzēkņiem. Pagājušajā nedēļā BK “Valmiera” ziņoja par līgumu parakstīšanu ar Jāni Kaufmani un Kalvi Krūmiņu, šonedēļ panākta vienošanās ar diviem Gulbenes basketbola audzēkņiem Pāvelu Veselovu un Raimondu Gabrānu. Abi agrāk jau pielaikojuši Valmieras komandas formas tērpu, abi pēdējās sezonas aizvadījuši ārzemju klubos. Turklāt 2011./2012. gada sezonā abi spēlējuši Kiprā – Veselovs “Keravnos” komandā, Gabrāns – Limasolas “Apollon”. “Šobrīd komandas komplektācija tuvojas noslēgumam, esam vēl trešā numura jeb vieglā uzbrucēja pozīcijas spēlētāja meklējumos. Ir vairākas kandidatūras un tuvākajās dienās arī šis jautājums tiks atrisināts. Ir gandarījums, ka izdevās panākt vienošanos ar spēlētājiem, kuri kluba krāsas ļoti veiksmīgi ir pārstāvējuši jau iepriekš, turklāt divi no viņiem ir vietējās sporta skolas audzēkņi,” uzsvēris BK Valmiera” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš. Šobrīd līgumi ar klubu ir Raimondam Gabrānam, Kalvim Krūmiņam, Jānim Kaufmanim, Edmundam Elksnim, Mārim Ziediņam, Jānim Engeram, Pāvelam Veselovam, Artjomam Butjankovam, Viktoram Iļjinam un Elvim Saulītim, ziņo klubs.

“VEF Rīga” pagarinājusi līgumu ar centra spēlētāju Kasparu Bērziņš, kurš vefiņa melno kreklu mugurā vilka arī iepriekšejās divas sezonas. Par Bērziņu interesi izrādīja arī Kijevas “Budivelnik”, kuru jaunajā sezonā trenēs Ainārs Bagatskis. Tomēr Bērziņš nolēmis palikt Rīgā – apsveicams un karjeras turpinājums nebūt ne slikts lēmums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+