×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Valmiera ievieš Kultūras karti


karte_11

Kultūras un mākslas mēneša gaitā Valmierā izveidota Valmieras kultūras karte.
 Karte veidota ar ideju piedāvāt tās īpašniekam iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt pasākumus Valmieras Kultūras centrā (atlaide 50 santīmi katrai biļetei), Valmieras Drāmas teātrī (15%), Valmieras muzejā (50% katrai biļetei), Mākslas galerijā “Laipa” (15% katrai biļetei),

 

džeza klubā-restorānā “Parks” (15%), kinoteātrī “Gaisma” (50 santīmi katrai biļetei) un uz izrādēm un koncertiem Dikļu pilī (15%). Lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no nosauktajām kultūras iestādēm.

Lai karti iegūtu, interesentiem vispirms jāsaņem Kultūras kartes brošūra. To var izdarīt vai nu projektā iesaistītajās iestādēs, vai arī Valmieras integrētajā bibliotēkā, vai galerijā “Ledus pagrabs”, Valmieras Tūrisma informācijas centrā un Valmieras pilsētas pašvaldībā. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim tajā uzspiest zīmodziņu šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas piecas no septiņām zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā varēs brošūru apmainīt pret oriģinālo Valmieras kultūras karti. Tā tiks izsniegta bez maksas. Karte būs arī personalizēta – ar īpašnieka vārdu un uzvārdu – un reģistrēta elektroniskajā sistēmā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+