×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
27. augusts, 2012
Drukāt

Valmierā izsludina ideju konkursu par Māra Štromberga un BMX komandas sasniegumu iemūžināšanu

Foto: LETAFoto: LETA

Valmieras pašvaldības domes sēdē nolemts izsludināt ideju konkursu par divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga un BMX komandas sporta sasniegumu godināšanu un iemūžināšanu Valmieras pilsētvidē, aģentūru LETA informēja Valmieras pašvaldībā.

Ideju konkursā no 30.augusta līdz 15.oktobrim ikviens aicināts iesniegt savu ideju, kādā veidā vislabāk godināt un iemūžināt divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga un BMX sporta sasniegumus.

Konkursā drīkst iesniegt jebkāda veida idejas, kas atbilst konkursa mērķim, tās iesniedzot brīvā formā (rakstveidā, ar vizualizācijām, rasējumiem utt.) un norādot piedāvātā risinājuma iespējamo atrašanās vietu Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā.

Konkursā saņemtās idejas tiks vērtētas pēc vairākiem kritērijiem – idejas oriģinalitātes, idejas atbilstības konkursa mērķim, idejas īstenošanas tehniskās un finansiālās iespējas. Vērtēšanu veiks Valmieras pašvaldības komisija.

Konkursa rezultātā tiks noteikta viena labākā ideja, kuras autors saņems naudas balvu 100 latu apmērā.

Idejas var iesniegt līdz 15.oktobrim plkst.17 Valmieras pašvaldībai.

Kā ziņots, Štrombergs izcīnīja zelta medaļu Londonas olimpiskajās spēlēs, aizstāvot pirms četriem gadiem Pekinā izcīnīto titulu un tādējādi kļūstot par divkārtējo olimpisko čempionu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+