×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Valmierā izveidots fonds izcilāko skolēnu dalības starptautiskos pasākumos finansēšanai

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valmieras novada fonds izveidojis bērnu un jauniešu izcilības programmu, lai viņiem dotu iespēju savu talantu pierādīt starptautiskās sporta sacensībās, mūzikas konkursos vai mācību olimpiādēs, pirmdien ziņoja Vidzemes televīzija.

Tā kā fonds saņēmis ievērojamu ziedojumu apjomu tieši šādam mērķim, nolemts izveidot ilgstošu atbalsta programmu – ceļa izdevumu, inventāra iegādei vai pat individuāla pedagoga vai trenera algošanai.

Kā televīzijā stāstīja Valmieras bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene, pašvaldība un valsts finansiāli nodrošina visas pamatvajadzības, lai trenētos un piedalītos Latvijas čempionātos, bet, lai piedalītos ārpus Latvijas augstāka ranga sacensībās, pārsvarā nepieciešams, ka vecāki sedz izdevumus. Ne vienmēr šādā gadījumā var palīdzēt federācija vai pašvaldība.

Šobrīd ar divu ziedotāju atbalstu fondā ieskaitīti 4500 eiro.

Kā zināms, valsts šogad nav paredzējusi apmaksāt labāko skolnieku līdzdalību pasaules olimpiādēs. Tāpēc viņi uz dažādām pasaules valstīm, kur notiek pasaules skolnieku olimpiādes, brauks par pašvaldības vai uzņēmēju saziedotu naudu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+