Mobilā versija
+18.2°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
6. janvāris, 2016
Drukāt

Valmierā pazudušas dvīņu māsas (1)

masas

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušu 16 gadus vecu dvīņu māsu meklēšanā.

1999.gadā dzimusī Alise Butāne Valmierā, aizvadītā gada 31.decembrī patvaļīgi atstājusi Nodibinājumu “Centrs Valdardze”, savukārt Alita Butāne “Centru Valdardze” patvaļīgi atstājusi aizvadītā gada 30.decembrī. Līdz šim brīdim nav informācijas par viņu atrašanās vietu.

Alitas Butānes pazīmes: augums ~150 cm, gari, taisni mati. Bija ģērbusies melnā virsjakā ar kapuci, tumšas krāsas džinsu biksēs ar dekoratīviem caurumiem, kājās brūni, īsie zābaki.

Alises Butānes pazīmes: augums ~150cm, gari, melni mati. Bija ģērbusies melni rūtotā virsjakā, melnā džemperī, melnās džinsu biksēs ar caurumiem uz apakšstilbiem, kājās tumšas krāsas šņorējami puszābaki.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamās meitenes un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņu atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu viņu atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdz informēt pa tālruņiem 64201354; 28379439 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Acimredzot taja ” Valderdzee ” nemaz tik gludi neiet,ja periodiski no turienes patvaligi aizmuuk. Minejums : varbut jaskatas darbinieku atbilstibu shim darbam?

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (2)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+