Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
6. janvāris, 2016
Drukāt

Valmierā pazudušas dvīņu māsas (1)

masas

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušu 16 gadus vecu dvīņu māsu meklēšanā.

1999.gadā dzimusī Alise Butāne Valmierā, aizvadītā gada 31.decembrī patvaļīgi atstājusi Nodibinājumu “Centrs Valdardze”, savukārt Alita Butāne “Centru Valdardze” patvaļīgi atstājusi aizvadītā gada 30.decembrī. Līdz šim brīdim nav informācijas par viņu atrašanās vietu.

Alitas Butānes pazīmes: augums ~150 cm, gari, taisni mati. Bija ģērbusies melnā virsjakā ar kapuci, tumšas krāsas džinsu biksēs ar dekoratīviem caurumiem, kājās brūni, īsie zābaki.

Alises Butānes pazīmes: augums ~150cm, gari, melni mati. Bija ģērbusies melni rūtotā virsjakā, melnā džemperī, melnās džinsu biksēs ar caurumiem uz apakšstilbiem, kājās tumšas krāsas šņorējami puszābaki.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamās meitenes un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņu atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu viņu atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdz informēt pa tālruņiem 64201354; 28379439 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Acimredzot taja ” Valderdzee ” nemaz tik gludi neiet,ja periodiski no turienes patvaligi aizmuuk. Minejums : varbut jaskatas darbinieku atbilstibu shim darbam?

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+