Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
6. janvāris, 2016
Drukāt

Valmierā pazudušas dvīņu māsas (1)

masas

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušu 16 gadus vecu dvīņu māsu meklēšanā.

1999.gadā dzimusī Alise Butāne Valmierā, aizvadītā gada 31.decembrī patvaļīgi atstājusi Nodibinājumu “Centrs Valdardze”, savukārt Alita Butāne “Centru Valdardze” patvaļīgi atstājusi aizvadītā gada 30.decembrī. Līdz šim brīdim nav informācijas par viņu atrašanās vietu.

Alitas Butānes pazīmes: augums ~150 cm, gari, taisni mati. Bija ģērbusies melnā virsjakā ar kapuci, tumšas krāsas džinsu biksēs ar dekoratīviem caurumiem, kājās brūni, īsie zābaki.

Alises Butānes pazīmes: augums ~150cm, gari, melni mati. Bija ģērbusies melni rūtotā virsjakā, melnā džemperī, melnās džinsu biksēs ar caurumiem uz apakšstilbiem, kājās tumšas krāsas šņorējami puszābaki.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamās meitenes un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņu atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu viņu atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdz informēt pa tālruņiem 64201354; 28379439 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Acimredzot taja ” Valderdzee ” nemaz tik gludi neiet,ja periodiski no turienes patvaligi aizmuuk. Minejums : varbut jaskatas darbinieku atbilstibu shim darbam?

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+