Mobilā versija
+4.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
6. aprīlis, 2015
Drukāt

Valmierā rīkos Mākslas dienu basketbola zibensturnīru

Foto: LETAFoto: LETA

Basketbola bumba.

18. aprīlī plkst. 14 Valmieras sākumskolas sporta zālē Leona Paegles ielā 40A norisināsies unikāls sporta pasākums – Mākslas dienu zibensturnīrs basketbolā, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Klātesošie varēs vērot, kā cita ar citu savas basketbola spēles prasmes izrādīs četras komandas – Valmieras pilsētas pašvaldības deputātu un pārstāvju komanda, Valmieras pilsētas mākslas un kultūras iestāžu vadītāju un pārstāvju komanda, Valmieras drāmas teātra komanda un Apvienotā mākslinieku komanda.

Kā norāda Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, zibensturnīra mērķis ir popularizēt basketbola spēli, kā arī veselīgu, aktīvu un jautru dzīvesveidu, noskaidrot labāko un veiksmīgāko, džentlmeniskāko un vizuāli pievilcīgāko komandu, kā arī veidot draudzīgas attiecības starp turnīra dalībniekiem, ar sporta palīdzību popularizējot kultūras un mākslas vērtības Valmieras pilsētā.

Noslēguma parādē visām komandām tiks pasniegtas piemiņas veltes, bet pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar Valmieras pilsētas pašvaldības diplomiem un balvām.

“Šajā turnīrā galvenais akcents tiks likts uz draudzību, komandas darbu, radošumu, atraktivitāti un savstarpēju cieņu, sportiskos sniegumus šoreiz atstāsim otrā plānā,” uzsver R. Gailums.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+