×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. septembris, 2014
Drukāt

Valmierā sāks rudens lapu vākšanas akciju

Foto - Valmieras pāsvaldībaFoto - Valmieras pāsvaldība

Valmieras pilsētas pašvaldība no 25.septembra līdz 11.novembrim izsludina gadskārtējo rudens lapu vākšanas akciju. Tās laikā Valmieras pilsētas iedzīvotāji ir aicināti sakopt savus īpašumus un tiem piegulošās teritorijas, savukārt pašvaldība finansēs zaļo atkritumu (lapas, smalki zari, zāle) bezmaksas pieņemšanu SIA “ZAAO” EKO laukumos. Zaļo atkritumu ērtākai un vieglākai pieņemšanai uzņēmums aicina iedzīvotājus izmantot jebkāda izmēra maisus.

Rudens lapu akcijas laikā turpināsies arī pašvaldības ikgadējais atbalsts zaļo atkritumu savākšanai mājsaimniecībām, pie kurām atrodas lielie, vērtīgie ozoli.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem ar 1,1 kubikmetra tilpuma maisiem tiks nodrošinātas tikai tās adreses, kurās ir noslēgts līgums ar SIA “ZAAO” par sadzīves atkritumu izvešanu, nodrošinot arī pilno maisu izvešanas apmaksu.

Maisi akcijas laikā pēc vajadzības tiks izsniegti EKO laukumos. Lūgums iedzīvotājiem lielos maisus novietot tā, lai transportam, kas savāks atkritumus, būtu ērta piekļūšana.

EKO laukumā Dzelzceļa ielā 5 lapas un zaļos atkritumus pieņems darba dienās no plkst.9.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 18.00, sestdienās un svētdienās no plkst.11.00 līdz 16.00, savukārt laukumā Beātes ielā 47 darba dienās no plkst.9.00 līdz 18.00, sestdienās no plkst.10.00 līdz 16.00, bet svētdienās laukums būs slēgts.

Pilns adrešu saraksts, kurām pienākas bezmaksas maisi, pieejams Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv.

Iedzīvotājiem, kuri nav valmierieši (proti, dzīvo apkārtējos novados), taču akcijas laikā vēlas nodot zaļos atkritumus, tiks prasīta samaksa 5,69 eiro par kubikmetru (bez PVN).

Valmieras pilsētas pašvaldība atgādina, ka atkritumu – nobiru, koku zaru, lapu, dārza atkritumu – dedzināšana ir sabiedriskās kārtības pārkāpums, tāpēc aicina izmantot pašvaldības apmaksātos pakalpojumus.

Pērn akcijas laikā kopumā tika savākti 3 000 kubikmetri bioatkritumu, kas ir aptuveni 136 SIA “ZAAO” kravas mašīnas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+