Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
30. aprīlis, 2015
Drukāt

Valmiera šogad ielu sakārtošanai aizņemsies vairāk nekā miljonu eiro (1)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Valmieras pilsētas dome sēdē ceturtdien nolēma šogad no Valsts kases ņemt divus aizņēmumus – 848 580 eiro un 320 709 eiro apmērā, informē pilsētas pašvaldībā.

320 709 eiro aizņēmums paredzēts, lai īstenotu pašvaldības ielu, ietvju un gājēju tilta no Valmieras muzeja uz pilsētas tirgus laukumu investīciju projektu.

Savukārt aizņēmums 848 580 eiro apmērā paredzēts, lai nodrošinātu līdzekļus Brīvības ielas rekonstrukcijai, kā arī ielas seguma nomaiņai Alvila Freimaņa ielā, kur paredzēts izbūvēt arī stāvvietu.

Šie projekti Valmieras pilsētas pašvaldības kopējo saistību apmēru 2015.gadā palielinās par 0,004%. Kopējais Valmieras pilsētas pašvaldības saistību apmērs ar procentu maksājumiem veido 14,9 miljonus eiro.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks norāda, ka pašvaldības budžets ir plānots tā, lai iepriekšējā perioda aizņēmumi iespēju robežās būtu dzēsti un, sākoties jaunajam plānošanas periodam, atkal varētu ieguldīt līdzekļus pilsētas izaugsmē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kurš pateiks,kur Valmierā ir nofotografēta šī bilde????

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+