×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
9. oktobris, 2014
Drukāt

Valmierā tapušas pirmās “karjeras kurpes” – pašu mazāko zīmējumi


Valmieras pašvaldības izsludinātajā zīmējumu konkursā “Manas mammas, mana tēta, manas vecmammas, mana vectētiņa darba kurpes” tapuši pirmie pašu mazāko valmieriešu zīmējumi, informē pašvaldībā.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane informē, ka, gatavojoties Karjeras nedēļai, kas sāksies 13.oktobrī, pašiem mazākajiem valmieriešiem ir iespēja piedalīties zīmējumu konkursā.

Konkursā ir aicināti piedalīties 5-6 gadus veci pirmsskolas izglītības iestāžu un 1.-4.klašu bērni ar mērķi rosināt viņus iepazīt savu vecāku, vecvecāku profesijas un darba pienākumus.

Labāko darbu izstāde būs aplūkojama Karjeras nedēļas laikā, no 13. līdz 17.oktobrim, Valmieras integrētajā bibliotēkā Cēsu ielā 4. Izstādes apmeklētāji aicināti balsot par izteiksmīgāko kurpi.

Deičmane skaidro, ka Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kur jauniešiem ir iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, karjeras konsultāciju laikā uzzināt savus talantus un pilnveidojamās puses, „projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu, piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos, laimēt balvas un iesaistīties citās aktivitātēs.

Karjeras nedēļa no 13. līdz 17.oktobrim vienlaikus norisināsies 15 Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Gulbenē, Cēsīs, Kuldīgā, Alūksnē, Rojas novadā, Ogrē, Saldū un Valmierā.

Šogad pasākumos īpaša uzmanība būs pievērsta jauniešu pašizvērtējumam un savu spēju izzināšanai pirms lēmuma pieņemšanas par savu nākotnes profesiju vai nozari.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+