×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Valmierā uzdarbojas “lētu” televizoru tirgoņi, brīdina policija (1)

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

Šodien Valmieras policisti saņēmusi informāciju par negodprātīgiem tirgoņiem, kas piedāvā par it kā izdevīgu cenu iegādāties televizorus, kuru patiesā tirgus vērtība ir krietni vien zemāka, vēsta Valsts policija.

Informāciju, ka Valmierā un apkārtnē vairāku cilvēku grupa piedāvā iegādāties televizorus, stāstot, ka pašlaik ir akcija un iespēja iegādāties šo preci ar ievērojamu atlaidi un ka šāda televizora vērtība tirdzniecības vietās ir krietni lielāka, šodien policijai nodeva kāds vietējais iedzīvotājs. Patiesībā piedāvātie televizori arī bez cenu atlaidēm tirdzniecības vietās ir pieejami par krietni zemāku cenu un iedzīvotāji, nopērkot šādu preci, zaudē naudu.

Kā liecina policijas rīcībā esošā informācija, personas ir vīrietis un divas sievietes, kuri preci piedāvā, dodoties pie iedzīvotājiem uz viņu dzīvesvietām. Tiek uzrādīti un noformēti dokumenti par preces iegādi, taču, visticamāk, tiem nav juridiska spēka. Policijā saņemtā informācija liecina, ka šodien personas redzētas Valmiermuižā, taču nevar izslēgt iespēju, ka tās var turpināt darbības citviet Vidzemē.

Tā kā parasti šādu negodprātīgu darboņu upuri ir vecāka gada gājuma cilvēki, policija aicina pabrīdināt radiniekus, ka nekādā gadījumā nevajag iegādāties preces, ko piedāvā privātpersonas, ierodoties pie viņiem mājās vai uzrunājot uz ielas.

Pirkumus, it īpaši ja tā ir sadzīves tehnika, visdrošāk iegādāties oficiālās tirdzniecības vietās, tādējādi pasargājot sevi no kļūšanas par negodprātīgu tirgoņu upuri, atgādina Valsts policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un kādam jābūt mudakam, lai telvizoru pirktu uz ielas, vai piegādi mājās, ja es to neesu pasūtījis.

Draugiem Facebook Twitter Google+