Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. marts, 2015
Drukāt

Valmierā, uzlaužot garāžas durvis, nozagts liels skaits apavu

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valmierā, Brenguļu ielā, garāžu kooperatīvā, uzlaužot kādas garāžas durvis, nozagts ievērojams skaits dažādu apavu, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Virse.

Cietusī – 1954.gadā dzimusī sieviete – policijai stāstījusi, ka apavi bija paredzēti tirdzniecībai un uzglabāti garāžā. Par notikušo zādzību sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti visi zādzības apstākļi.

Pēc policijai sniegtās informācijas, zādzība, iespējams, notikusi laikā no 17.februāra līdz 5.martam, tādēļ pastāv iespēja, ka zagto preci plānots vai jau mēģināts realizēt.

Policija lūdz pievērst uzmanību nelikumīgas tirdzniecības gadījumiem – kad privātpersona uz ielas piedāvā iegādāties apavus par, iespējams, zemāku cenu nekā identisku apavu cena oficiālā tirdzniecības vietā.

Vienlaikus policija aicina atsaukties arī zādzības aculieciniekus vai citus, kuriem ir jebkāda informācija, kas sekmētu zādzības izmeklēšanu. Iedzīvotāji iepriekšminēto informāciju aicināti sniegt, zvanot pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+