×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. novembris, 2012
Drukāt

Valmierā vēlas, lai dzimtu riteņbraucēji

Valmierā ir plašas ieceres, kā atbalstīt mazos sportotājus. Pilsētā un reģionā plānota riteņbraukšanas un BMX infrastruktūras tālāka attīstība.


 

“Celiņi mums sabūvēti, novietnes izveidotas, arī apkārtne piemērota riteņbraukšanas tradīciju attīstībai. Vai tās izdosies iedzīvināt – atkarīgs no mūsu ieguldījuma jaunās paaudzes izglītošanā,” vakar, uzrunājot pilsētniekus lielformāta plakāta “Mēs gribam, lai Valmierā dzimtu vairāk riteņbraucēju!” atklāšanas brīdī, uzsvēra Valmieras pilsētas pašvaldības vadītājs Inesis Boķis. “Ja pēc šā plakāta uzstādīšanas radīsies kaut viens bērns, topošais riteņbraucējs, ieguldījums būs bijis nenovērtējams,” saka BMX veterāns Ivo Lakučs.

“Radīt bērnus šā brīža ekonomiskajā situācijā jau vien ir izaicinājums. Taču ieguldīt pūles viņu attīstībā ir īsts varoņdarbs. Šo varoņdarbu ģimenes nevar paveikt vienas pašas. Ir nepieciešams pašvaldības atbalsts un sabiedrības iniciatīva. Neatsverama nozīme ir arī sabiedrībā pazīstamu cilvēku aicinājumam, novērtējot I. Lakuča, divkārtējā olimpiskā čempiona BMX riteņbraukšanā, Māra Štromberga trenera, iesaistīšanos riteņbraukšanas un BMX sporta popularizēšanā,” izteicās I. Boķis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+