Latvijā
Novados

Valmierā “VW Golf” šoferis metas bēgt no policijas0

Foto: Valsts policija

Valmierā šo otrdien, 19.martā, kāds 1979g. dzimis autovadītājs, nepakļāvās policijas likumīgajām prasībām apstāties un uzsāka bēgšanu, tā portālam “La.lv” pavēstīja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Vakar, pulksten 17:08 Valmierā, Brenguļu ielā VP Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rota veicot patrulēšanu pilsētā, pamanīja kādu aizdomīgu automašīnu “VW Golf”. Policijas darbinieki mēģināja apturēt un pārbaudīt minēto automašīnu, taču tās vadītājs nepakļāvās policijas darbinieku, vairākkārtējām, likumīgajām prasībām apstāties un uzsāka bēgšanu.

Policija noskaidroja personību un vīrietis tika aizturēts. Aizturētais vīrietis, jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par ceļu satiksmes pārkāpumiem un ir atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Par nepakļaušanos vairākkārtējai prasībai apturēt transportlīdzekli (par bēgšanu), piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu 1200 – 1400 EUR un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Saistītie raksti
LA.lv