Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
2. decembris, 2013
Drukāt

Valmierā Ziemassvētku tirdziņā lies laimes un zīlēs ugunskurā

Foto:  Emīls Desjatņikovs, F64Foto: Emīls Desjatņikovs, F64

01.12.2013 Pirmajâ Adventç Doma laukumâ iededz Rîgas galveno Ziemassvçtku egli .

Nākamnedēļ, 14.decembrī, Valmieras Rātslaukumā un Valmieras muzeja pagalmā risināsies tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš, kur būs iespējams iegādāties interesantas svētku dāvanas un našķus, informē Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Justīne Deičmane.

Tirdziņš 14.decembrī notiks no plkst.10 līdz plkst.15, un tā laikā pilsētas rātslaukums būs pārvērties par lustīgu tirgus ķēķi, kur notiks laimes liešana un zīlēšana ugunskurā.

Savukārt tradicionālus latviešu Ziemassvētku ēdienus mūsdienīgi pagatavos un pasniegs restorāna “Valters” šefpavārs Valters Zirdziņš. Tāpat pasākumā varēs nobaudīt un iegādāties zāļu tējas, īpašas piparkūkas, Ziemassvētku riekstus, svētku maizi, mājas sieru un citus gardumus, klāsta Deičmane.

Viņa piebilst, ka no plkst.12 līdz plkst.13 kopā ar folkloras kopu “Sudmaliņas” tiks vilkts bluķis, plānoti arī danči un rotaļas, mīklu minēšana un citas latviskas Ziemas saulgriežu izdarības.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (2)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+