Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. decembris, 2013
Drukāt

Valmierā Ziemassvētku tirdziņā lies laimes un zīlēs ugunskurā

Foto:  Emīls Desjatņikovs, F64Foto: Emīls Desjatņikovs, F64

01.12.2013 Pirmajâ Adventç Doma laukumâ iededz Rîgas galveno Ziemassvçtku egli .

Nākamnedēļ, 14.decembrī, Valmieras Rātslaukumā un Valmieras muzeja pagalmā risināsies tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš, kur būs iespējams iegādāties interesantas svētku dāvanas un našķus, informē Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Justīne Deičmane.

Tirdziņš 14.decembrī notiks no plkst.10 līdz plkst.15, un tā laikā pilsētas rātslaukums būs pārvērties par lustīgu tirgus ķēķi, kur notiks laimes liešana un zīlēšana ugunskurā.

Savukārt tradicionālus latviešu Ziemassvētku ēdienus mūsdienīgi pagatavos un pasniegs restorāna “Valters” šefpavārs Valters Zirdziņš. Tāpat pasākumā varēs nobaudīt un iegādāties zāļu tējas, īpašas piparkūkas, Ziemassvētku riekstus, svētku maizi, mājas sieru un citus gardumus, klāsta Deičmane.

Viņa piebilst, ka no plkst.12 līdz plkst.13 kopā ar folkloras kopu “Sudmaliņas” tiks vilkts bluķis, plānoti arī danči un rotaļas, mīklu minēšana un citas latviskas Ziemas saulgriežu izdarības.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+