“Valmiera/Ordo” atspēlē 15 punktu deficītu un bronzas sēriju sāk ar uzvaru 0

Čempiones godu nolikusī “Valmiera”/ORDO komanda otrdien atspēlēja lielu deficītu un izcīnīja panākumu Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas sērijas pirmajā spēlē.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Aizvadītajā mačā “Valmiera”/ORDO savā laukumā ar rezultātu 69:63 (10:16, 11:17, 25:17, 23:13) pieveica “Barons kvartāls” vienību, pāris minūšu laikā atspēlējot 15 punktu deficītu.

Uzvarētājiem ar 14 punktiem izcēlās kapteinis Artūrs Bērziņš, bet pa 13 punktiem sameta amerikāņu leģionāri Damjērs Pitss un Dors Fišers, kuram bija arī 15 bumbas zem groziem.
Tikmēr “Barons kvartāls” rindās ar 22 punktiem atzīmējās lietuvietis Taurs Jogela, 11 punktus sameta Tailers Larsons, bet desmit punkti un deviņas atlēkušās bumbas bija Dāvim Rozītim.

Šo cīņu daudz pārliecinošāk sāka rīdzinieki, kas pēc pirmās ceturtdaļas bija priekšā ar 16:10, pēc puslaika ar 33:21, bet divas minūtes un 20 sekundes pirms trešās ceturtdaļas beigām palielināja pārsvaru arī līdz 50:35. Tomēr nākamajās minūtēs valmierieši veica lielu atspēlēšanos un noslēdzošā perioda pirmajā minūtē Mārtiņa Laksas tālmetiens mājinieku deficītu samazināja jau līdz 49:50.

Turpinājumā “Valmiera”/ORDO arī ātri ieguva vadību un iniciatīvu vairs neatdeva. Aptuveni trīs minūtes pirms pamatlaika beigām divus tālmetienus pēc kārtas trāpīja Artūrs Bērziņš un “Valmiera”/ORDO jau bija priekšā ar 64:56. Kaut vairāki rezultatīvi Tailera Larsona tālmetieni vēl ļāva viesiem pietuvoties līdz četriem punktiem, dueli izglābt vairs neizdevās.

Bronzas sērija ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām, valmieriešiem pašlaik izvirzoties priekšā ar 1-0. Sērijas otrais mačs notiks ceturtdien Rīgā, bet sestdien abas komandas atgriezīsies Valmierā.
Regulārajā sezonā komandas savā starpā tikās četras reizes. Pirmajā tikšanās reizē Rīgā uzvarēja “Barons kvartāls”, bet nākamajās trijās spēlēs pārāki bija Valmieras basketbolisti.