Foto – Juris Kalniņš

“Valmiera/Ordo” veic pieteikumu Baltijas bronzai 0

“Valmiera”/ORDO komanda trešdien savā laukumā Baltijas Basketbola līgā (BBL) pirmajā cīņā par bronzas medaļām ar 90:74 (20:18, 22:14, 22:16, 26:26) pārspēja Paņevēžas “Lietkabelis”.
Izšķirošo 18:0 izrāvienu valmierieši veica otrajā ceturtdaļā. “Lietkabelis” komanda otrajā ceturtdaļā gandrīz sešas minūtes nespēja gūt grozu, taču līdz puslaika pārtraukumam viesi uz pusi samazināja rezultāta starpību – 42:32 valmieriešu labā.
Trešajā ceturtdaļā “Valmiera”/ORDO atkal atrāvās drošākā vadībā, iegūstot 21 punkta pārsvaru. Spēles noslēdzošajā nogrieznī “Lietkabelis” atspēlējās, nepilnas divas minūtes pirms mača beigām samazinot starpību līdz desmit punktiem. Atlikušajā laikā valmierieši spēlēja veiksmīgi un mača izskaņā pārsvaru palielināja līdz 16 punktiem.
Atbildes mačs notiks 5.aprīlī “Lietkabelis” laukumā.

VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
Spēles par 3. vietu
“Valmiera/Ordo” – “Lietkabelis” 90:74
(20:18, 42:32, 64:48). Blaus 14+9AB, Bērziņš, Aigars Šķēle pa 13, Mičels 11; Vasilis 16+9AB, Labucks 13, Janavičs, Žuža pa 11.