×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Valmieras Drāmas teātra aktrise Māra Mennika trešā bērniņa gaidībās (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, Valmieras Drāmas teātra aktrise Māra Mennika (38) un viņas dzīvesbiedrs – “Māras teātra” direktors un producents Niks Ērglis (61), kuri kopā ir jau 18 gadus, drīzumā kļūs par trešā bērniņa vecākiem. Ģimenē jau aug divas meitas – Rute Nikola un Rasa Saule Estere.

Aktrise vienmēr uzskatījusi, ka ģimene ir liela vērtība un savulaik žurnālam “100 labi padomi” atklājusi, ka tieši ģimene ir tas īstenais Noasa šķirsts, vieta, kur var patverties un būt kopā ar saviem mīļajiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+