×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
13. novembris, 2013
Drukāt

Valmieras kultūras kartes īpašnieki iepazīs teātra aizkulises

Foto - LetaFoto - Leta

Valmieras teātra ēka.

25. novembrī gaidāma otrā tikšanās Valmieras kultūras kartes īpašniekiem. Šoreiz tā tiks organizēta kā ekskluzīva ekskursija pa Valmieras drāmas teātra telpām. Apmeklētāji iepazīs teātra aizkulises, grimētavā uzzinās, kā aktierus spēj nopūderēt līdz nepazīšanai, gūs pārsteidzošu pieredzi, redzot, cik plašas ir teātra nama telpas, kurās tiek glabāti izrāžu rekvizīti, kā arī uzzinās, cik cilvēku tiek iesaistīti vienas izrādes tapšanā. Aizraujošā stāstījumā ekskursantus pavadīs aktieris Arnolds Osis.

Ekskursija tiks organizēta divos laikos – plkst.12.00 un plkst.15.00, lai piedzīvojumā varētu doties lielāks skaits kartes īpašnieku. Vienas ekskursantu grupas lielums ir ierobežots – 30 cilvēki, tāpēc aicinām interesentus pieteikties līdz 21. novembrim, zvanot pa tālruni 26186068 vai sūtot e-pastu info@valmiera.lv, precizējot vēlamo laiku – plkst.12.00 vai 15.00, kā arī nosaucot savas kartes numuru. Dalība ekskursijā ir bez maksas!

Lai veicinātu vietējo kultūras pasākumu apmeklētību un akcentētu Valmieru kā pilsētu ar bagātīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm vienojās projektā “Valmieras kultūras karte”. Personalizētās kartes ideja ir piedāvāt tās īpašniekam iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt kultūras un atpūtas pasākumus astoņās kultūras iestādēs – Valmieras Kultūras centrā, Valmieras drāmas teātrī, Valmieras muzejā, mākslas “Galerijā Laipa”, džeza klubā-restorānā “Parks”, kinoteātrī “Gaisma”, Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā un Dikļu pilī. Jāpiebilst, ka projekta sadarbības partneri ir arī Valmieras integrētā bibliotēka un Valmieras Valsts ģimnāzijas galerija “Ledus pagrabs”.

Lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no astoņām kultūras iestādēm. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim uzspiest zīmodziņu Valmieras kultūras kartes brošūrā īpaši šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas vismaz piecas no astoņām zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā varēs apmainīt zīmogu kartiņu pret Valmieras kultūras karti.

Valmieras kultūras karti savā īpašumā ieguvuši jau 249 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+