Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
21. novembris, 2013
Drukāt

Valmieras mērs Boķis gatavojas startēt Saeimas vēlēšanās

Foto: LETAFoto: LETA

Ilggadējais Valmieras mērs Inesis Boķis (Valmierai un Vidzemei), kurš daudzus gadus pārstāvēja Tautas partiju, gatavojas startēt nākamajās Saeimas vēlēšanās.

“Valmierai un Vidzemei” līderis intervijā Latvijas Radio apgalvoja, ka vēl neesot izvēlēts politiskais spēks, no kura saraksta nākamā gada rudenī kandidēt parlamenta vēlēšanās – sarunas notiekot ar daudziem, bet gala lēmumu pieņemšot partijas vadība.

Boķis atzina, ka politiskajās konsultācijās ir ticies ar bijušo valsts kontrolieri Ingūnu Sudrabu, kura tiek minēta kā jauna politiskā spēka līdere, bet ar Sudrabu esot tikušies arī citu partiju pārstāvji. Boķim bijušas sarunas arī ar Zaļo un zemnieku savienību, “Vienotību” un Einara Repšes vadībā topošo politisko spēku.

“Tas nav ne viegli, ne vienkārši, bet izaicinājumi ir nepieciešami,” savu lēmumu pamatoja Boķis, piebilstot, ka viņa vērtējumā Vidzeme iepriekšējās Saeimās nav bijusi pietiekami plaši pārstāvēta.

Boķis konkrētus savus favorītus Valmieras mēra amatam nenosauca, taču viņš uzskata, ka Valmierā ir izaudzināta stipra vietējo politiķu komanda, līdz ar to viņš nebūs neaizstājams.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+