Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Valmieras muzejā iepazīstinās ar poļu fotogrāfu darbiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valmieras muzeja Izstāžu namā no 6. jūlija aplūkojama izstāde “Poļu fotogrāfu devums fotogrāfijas attīstībā Latvijā”, LA.lv uzzināja muzejā.

Interesenti varēs aplūkot 19. un 20. gadsimta poļu fotogrāfu, kuri dzīvojuši un strādājuši pašreizējās Latvijas robežās, radītus darbus. Leonards Vižikovskis, Jozefs Kovaļevskis, Vladimirs Maļinovskis, Boļeslavs Talat-Kelpšs un Leons Bečalis bija tā laika radošie gari, mākslinieki, kas izmantoja jaunas gleznošanas tehnikas, jaunus apgaismojumus un kompozīcijas.

Visas fotoattēlos redzamās personas un vietas gan nav noskaidrotas, pastāstīja muzeja izstāž organizatore Ārija Ledaine, jo izstāde pammatā veltīta tā laika fotogrāfijas mākslinieciskajiem aspektiem.

Izstāde būs apskatāma līdz 31. jūlijam, savukārt 28. jūlijā norisināsies noslēguma prezentācija, kurā piedalīsies Polijas vēstniece Latvijā Eva Dembska.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+