Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. decembris, 2014
Drukāt

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību vardarbīgas sievietes meklēšanā (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību Veras Bukovskas meklēšanā. Sieviete tiek meklēta kriminālprocesa ietvaros par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, informē VP.

Valmieras policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sieviete, iespējams, dzīvo Beverīnas novadā, Brenguļu pagastā, taču līdz šim brīdim precīzu viņas atrašanās vietu nav izdevies noskaidrot.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par Bukovskas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācijas, kas palīdzētu to noskaidrot, lūdzam informēt pa tālruņiem 64201300, 64201319 vai 27876337.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bilde ka ar fotoshopu taisita 😀

  2. VIP vīrieši vēršas pret vīriešu vardarbību pret sievietēm; bet kas iestāsies pret vardarbīgām sievietēm?!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+