×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

Valmieras policija lūdz palīdzību bezvēsts pazuduša vīrieša meklēšanā

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1964.gadā dzimušā Igora Veļikanova meklēšanā. Vīrietis šā gada 27.oktobrī, ap pulksten 13:00 no Kocēnu novada, Bērzaines pagasta, “Vākšēniem” ar autobusu devies uz Valmieru un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma, informē policijā.

Vīrieša pazīmes: 176 cm garš, druknas miesasbūves, īsiem, melniem matiem, ir bārda un ūsas, pamanāmi kustības traucējumi un iepriekš gūtas traumas dēļ nerunā, izdveš tikai skaņas.

Bija ģērbies melnā vējjakā, ap kaklu sarkana šalle, zilās sporta biksēs ar baltām svītrām sānos, zilā adītā cepurē, kājās – melnas kurpes.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis no garāmgājējiem mēdz ubagot naudu un cigaretes, kā arī lieto alkoholu.

Valmieras policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņa atrašanās vietu vai jebkāda cita nozīmīga informācija, kas policijai palīdzētu noskaidrot Veļikanova atrašanās vietu, lūdzam informēt zvanot pa tālruņiem 64201354; 28379439 vai 110.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+