×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

Valmieras policija lūdz palīdzību pazudušā Igora Berezovska meklēšanā

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1968.gadā dzimušā Igora Berezovska meklēšanā.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis šā gada 21.jūlijā izbraucis no savas dzīvesvietas Madonas novada Ošupes pagasta “Darmaļiem” uz Valmieru pie paziņas, kur atradies līdz 27.jūlijam.

Pēc tam vīrietis devies prom un vairāk nekādas ziņas par sevi un savu atrašanās vietu nav devis, kā arī savu mobilo tālruni ir atstājis pie paziņas Valmierā. Pēdējā policijas rīcībā esošā informācija par Berezovski ir, ka viņš 29.jūlijā alkohola reibumā ir vērsies Vidzemes slimnīcā, taču pēc ārstu apskates devies prom, informē policijā.

Vīrieša pazīmes: 180 cm garš, uz viena no pleciem ir tetovējums – zirneklis, tetovējums ir arī uz vienas no rokām, taču attēls nav zināms.

Bija ģērbies zilās džinsa auduma biksēs, melnās sporta kurpēs, iespējams, ar “Nike” logotipu, zaļganā kreklā bez piedurknēm.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par Berezovska iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas varētu palīdzēt policijas darbiniekiem noskaidrot vīrieša atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruņiem 110, 64201300, 64201354, 25484666.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+