Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
9. janvāris, 2015
Drukāt

Valmieras policija lūdz palīdzību pazudušā Jura Ozola meklēšanā (1)

Foto - VPFoto - VP

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1941.gadā dzimušā Jura Ozola meklēšanā, kurš pēdējo reizi redzēts 22. decembrī 700 metrus no savas dzīves vietas Rūjienas novadā, Vilpulkas pagastā, informē VP.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, vīrietis kopš 22.decembra atrodas bezvēsts prombūtnē, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Lūdzam vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par vīrieša iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas palīdzētu policijai noskaidrot viņa atrašanās vietu, lūdzam zvanīt pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Simpātisks kungs. Loti ceru, ka vai nu atradīsies pie labas veselības vai viegla nāve.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+