Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
11. novembris, 2015
Drukāt

Valmieras policija pateicas par palīdzību; Inga Bičule atrasta

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valmieras policija pateicas iedzīvotājiem un plašsaziņas līdzekļiem par sniegto informāciju un palīdzību 1974. gadā dzimušās Ingas Bičules meklēšanā. Sieviete atrasta sveika un vesela, un nogādāta dzīvesvietā, šodien portālam LA.lv pavēstīja policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Virse.

Jau vēstīts, ka sieviete 23.oktobrī bija izgājusi no savas dzīvesvietas Valmierā un pēdējo reizi ar tuviniekiem sazinājusies 26. oktobrī. Kopš tā laika par viņas atrašanās vietu tuviniekiem nebija nekādas informācijas un viņi vērsās policijā, kur tika sākta meklēšanas lieta.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+