×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

Valmieras teātra izrādes “Bask@bols.lv” un “Taureņi ir brīvi” viesosies Rīgā

Matīsa Markovska fotoMatīsa Markovska foto

Valmieras teātris ar izrādēm „Bask@bols.lv” un „Taureņi ir brīvi” 2014. gada februārī viesosies Rīgā, teātra namā „Zirgu pasts” (Dzirnavu 46).
Izrāde „Taureņi ir brīvi” būs skatāma 1. februārī plkst. 19.00 un 2. februārī plkst. 13.00, savukārt atraktīva saruna par basketbolu un dzīvi „Bask@bols.lv” būs 8. un 9. februārī plkst. 13.00 un 19.00.
„Taureņi ir brīvi” (rež. R.Suhanovs) vēsta par puisi Donu, kurš atbrīvojies no savas labās, bet valdonīgās mātes rūpēm un no bagātas savrupmājas pārcēlies uz Ņujorkas bohēmas un imigrantu rajonu, lai nodotos mūzikai. Iepazīšanās ar kaimiņu meiteni Džilu atklāj viņam nebijušu izjūtu pasauli, sniedz jaunu spēku, bet sagādā arī sāpes. Un ļauj sarakstīt dziesmu par taureņiem.
Lomās: Mārtiņš Meiers, Inese Pudža vai Rūta Dišlere, Dace Eversa un Kārlis Neimanis.
„Bask@bols.lv” (rež. R.Vaivars) atraktīvā sarunā aicina atbildēt uz jautājumiem: Vai atdodot sevi simtprocentīgi sirdslietai, kaut kas paliek pāri arī dzīvei? Kā sevi sagatavot smagam, mērķtiecīgam darba? Cik viegli ir izšķirties starp efektīgu trīspunktnieku un sīvu cīkstiņu zem groza? Vai no citiem iespējams prasīt to pašu, ko no sevis? Ko iespējams mācīties no nodevības? Šos un citus jautājumus izrādē iztirzās aktieris Rihards Jakovels, iejūtoties gan pavisam jauna cilvēka, gan nopelniem bagāta trenera lomā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+