Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Guntra, Marianna, Ginters
Trešdiena, 20. septembris, 2017
6. novembris, 2014
Drukāt

Valmieras teātris sāk skatītāju balsojumu

Elīna Vāne, Foto - LETAElīna Vāne, Foto - LETA

Pērn 2012./2013. sezonas skatītāju balvas ieguva Elīna Vāne par titullomu izrādē "Raudupiete".

Valmieras teātris aicina skatītājus balsojumā “Skatītāju balss” noteikt savu 2013./2014. gada sezonas gada aktrisi, aktieri un izrādi, aģentūrai BNS pavēstīja teātra pārstāve Lija Ozoliņa.

Viņa informēja, ka skatītāju balsojums notiks jau trešo gadu un tas ieguvis plašu atsaucību teātra apmeklētāju vidū.

Skatītāji aicināti līdz 15.decembrim balsot internetā – teātra mājaslapā www.vdt.lv vai aizpildīt anketas teātrī. Nobalsojušie skatītāji varēs piedalīties arī izlozē ar iespēju laimēt balvas. Valmieras teātra gada balvu pasniegšanas svinīgais pasākums notiks 28.decembrī.

“”Skatītāju balss” ir viena no lielākajām uzslavām, ko var saņemt aktieris vai izrāde, jo, lai gan tā ir subjektīva, tā vienmēr nāk no sirds, un tas beigu beigās tad ir abpusējs gandarījums,” uzsvērusi Valmieras teātra direktore Evita Sniedze.

Balsojumu “Skatītāju balss” Valmieras teātris rīko sadarbībā ar Latvijā vadošo piena pārstrādes uzņēmumu “Food Union”.

Pērn 2012./2013. sezonas skatītāju balvas ieguva Elīna Vāne par titullomu izrādē “Raudupiete” un Mārtiņš Meiers par Artura Skujas lomu izrādē “Klaidoņa lūgšana”, bet par gada izrādi, pēc skatītāju vērtējuma, kļuva “Zojkina kvartira” Indras Rogas režijā.

Pievienot komentāru

Katru dienu pazūd kāds bērns. Saruna ar JRT aktieri Andri Keišu (4) Andrejs Zvjagincevs ieradīsies Rīgā ar Kannu festivāla žūrijas balvu ieguvušo filmu "Nemīlestība", kurā vienā no galvenajām lomām ir JRT aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+