Mobilā versija
+0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
1. oktobris, 2016
Drukāt

Valmieras teātris sezonu atklājis ar drosmīgu komēdiju

Publicitātes foto. Foto no "vdt.lv"Publicitātes foto. Foto no "vdt.lv"

Valmieras teātra Lielajā zālē 30.septembra vakarā vērās priekškars krievu dramaturga Aleksandra Ostrovska komēdijai “Mežs”, kas Valmieras teātrī iestudēts ar nosaukumu “Muiža kaņepēs”.
Izrādes režisore ir Indra Roga.

Izrādē paralēli rit divi stāsti – muižas saimnieces Gurmižskas krustdēla un aktiera Ņeščastļivceva atgriešanās mājās pēc 15 gadu ilgas prombūtnes ar mērķi tikt pie krustmātes mantojuma – īpašuma un naudas, taču šajā izrādē režisore priekšplānā izvirzījusi muižas saimnieci Gurmižsku, kura atkal iemīlas, kad tās dzīve nonākusi uz 50 gadu sliekšņa.

Galvenajā Raisas Pavlovnas Gurmižskas lomā – Imants Strads. Izrādes radošajā komandā scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone un komponists Emīls Zilberts.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+