×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. septembris, 2013
Drukāt

“Valmiermuižas alus” plāno izveidot alus darītavu Igaunijā

LETALETA

Alus darītava “Valmiermuižas alus” plāno paplašināt darbību Igaunijā un meklē sadarbības partnerus, lai kaimiņvalstī  izveidotu alus darītavu, pastāstīja “Valmiermuižas alus” darītavas vēstnese Elīna Megne.

 

“Esam novērojuši, ka igauņi novērtē kvalitatīvu, dzīvu alu tāpat kā latvieši, tādēļ saskatām potenciālu izveidot līdzīgu, mazu alus darītavu Igaunijā. Šobrīd gan tā ir tikai biznesa ideja, kurai tiek skatīti partneri,” norādīja Megne.

Viņa teica, ka “Valmiermuižas alus” ražoto alu patlaban Igaunijā iespējams iegādāties tirdzniecības centrā “Stockmann”, kā arī vairākos krodziņos un bāros.

“Valmiermuižas alus” ir viena no jaunākajām alus darītavām Latvijā, kas tirgū ienāca 2009.gada pavasarī. Alus darītavas mērķis ir attīstīt alus baudīšanas kultūru Latvijā. Uzņēmums ražo piecu šķirņu gaišo un tumšo alu, kā arī alus uzkodas. Uzņēmuma īpašnieks ir firma “Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds”. 2012.gadā “Valmiermuižas alus” apgrozījums sasniedza 1,192 miljonus latu, savukārt uzņēmuma peļņa bija 185,3 tūkstoši latu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+