Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
13. janvāris, 2016
Drukāt

Valsts asinsdonoru centrs ierobežo asins izsniegšanu slimnīcām (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sakarā ar donoru skaita samazināšanos, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) ierobežojis asins izsniegšanu slimnīcām un aicina atsaukties visu asins grupu donorus, aģentūrai BNS pavēstīja centrā.

Īpaši nepieciešamas A rēzus pozitīvās, B rēzus negatīvās un 0 rēzus negatīvās asins grupas.

Rīt, 14. janvārī asinis varēs nodot Rīgas 1. slimnīcā, Bruņinieku ielā 5, no plkst.11 līdz 18, kā arī Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldē, Liepājas ielā 2B, NO plkst.9 līdz 12. Piektdien, 15. janvārī VADC donorus pieņems Centrālajā Dzelzceļa stacijā, Stacijas laukumā 1, no plkst.10 līdz 14.

Asinis iespējams ziedot arī vakaros: VADC Sēlpils ielā 9, Rīgā pirmdienās, ceturtdienās ir atvērts līdz plkst.19, tāpat arī asins ziedošanas punkts Rīgas 1. slimnīca atvērts no plkst.11 līdz 18.

Centrs atgādina, ka, lai ziedotu asinis, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un bankas konta numuru.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man ir B Rh D Negative, bet diemzel nedzivoju Latvija.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+