Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
13. janvāris, 2016
Drukāt

Valsts asinsdonoru centrs ierobežo asins izsniegšanu slimnīcām (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sakarā ar donoru skaita samazināšanos, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) ierobežojis asins izsniegšanu slimnīcām un aicina atsaukties visu asins grupu donorus, aģentūrai BNS pavēstīja centrā.

Īpaši nepieciešamas A rēzus pozitīvās, B rēzus negatīvās un 0 rēzus negatīvās asins grupas.

Rīt, 14. janvārī asinis varēs nodot Rīgas 1. slimnīcā, Bruņinieku ielā 5, no plkst.11 līdz 18, kā arī Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldē, Liepājas ielā 2B, NO plkst.9 līdz 12. Piektdien, 15. janvārī VADC donorus pieņems Centrālajā Dzelzceļa stacijā, Stacijas laukumā 1, no plkst.10 līdz 14.

Asinis iespējams ziedot arī vakaros: VADC Sēlpils ielā 9, Rīgā pirmdienās, ceturtdienās ir atvērts līdz plkst.19, tāpat arī asins ziedošanas punkts Rīgas 1. slimnīca atvērts no plkst.11 līdz 18.

Centrs atgādina, ka, lai ziedotu asinis, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un bankas konta numuru.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man ir B Rh D Negative, bet diemzel nedzivoju Latvija.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+