Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
12. februāris, 2015
Drukāt

Valsts atbalstā meža nozares attīstībai šogad atvēlēs 237 927 eiro

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Lai veicinātu meža nozares ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju, valsts atbalstā šai jomai šogad plānots novirzīt 237 927 eiro. To paredz Zemkopības ministrijas (ZM) izskatīšanai valdībā iesniegtais noteikumu projekts, informē ZM.

Valsts atbalsts paredzēts sabiedrības informēšanas un izglītošanas programmām un projektiem, tostarp skolu jaunatnes izglītošanas konkursa “Mūsu mazais pārgājiens” un “Meža dienas 2015” nodrošināšanai.

Plānots arī turpmāk nodrošināt izstādi “Iepazīsties – Koks!”, kuras mērķis ir pārskatāmi attēlot Latvijas meža nozari, izceļot katra posma – meža audzēšanas, aizsardzības, izstrādes, koksnes pārstrādes – sasniegumus.

Vēl atbalsts paredzēts meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” balvu izgatavošanai un citiem meža nozares attīstības projektiem.

Plānots arī atbalstīt zinātniskās izpētes projektus, tostarp nacionālo meža monitoringa veikšanu un bioloģiskās daudzveidības monitoringa metodikas zinātniskā pamatojuma izstrādi.

Pievienot komentāru

Lauku atbalsta dienests sāk platību maksājumu avansu izmaksas (4)Sākot ar šodienu, Lauku atbalsta dienests (LAD) sāk vienotā platības maksājuma avansa izmaksu 70% apmērā, kā arī pasākuma "Maksājums apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi" un pasākuma "Bioloģiskā lauksaimniecība" avansu izmaksu 85% apmērā.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (2)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+