Mobilā versija
Brīdinājums +2.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
12. februāris, 2015
Drukāt

Valsts atbalstā meža nozares attīstībai šogad atvēlēs 237 927 eiro

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Lai veicinātu meža nozares ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju, valsts atbalstā šai jomai šogad plānots novirzīt 237 927 eiro. To paredz Zemkopības ministrijas (ZM) izskatīšanai valdībā iesniegtais noteikumu projekts, informē ZM.

Valsts atbalsts paredzēts sabiedrības informēšanas un izglītošanas programmām un projektiem, tostarp skolu jaunatnes izglītošanas konkursa “Mūsu mazais pārgājiens” un “Meža dienas 2015” nodrošināšanai.

Plānots arī turpmāk nodrošināt izstādi “Iepazīsties – Koks!”, kuras mērķis ir pārskatāmi attēlot Latvijas meža nozari, izceļot katra posma – meža audzēšanas, aizsardzības, izstrādes, koksnes pārstrādes – sasniegumus.

Vēl atbalsts paredzēts meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” balvu izgatavošanai un citiem meža nozares attīstības projektiem.

Plānots arī atbalstīt zinātniskās izpētes projektus, tostarp nacionālo meža monitoringa veikšanu un bioloģiskās daudzveidības monitoringa metodikas zinātniskā pamatojuma izstrādi.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+