Mobilā versija
+1.6°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
12. februāris, 2015
Drukāt

Valsts atbalstā meža nozares attīstībai šogad atvēlēs 237 927 eiro

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Lai veicinātu meža nozares ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju, valsts atbalstā šai jomai šogad plānots novirzīt 237 927 eiro. To paredz Zemkopības ministrijas (ZM) izskatīšanai valdībā iesniegtais noteikumu projekts, informē ZM.

Valsts atbalsts paredzēts sabiedrības informēšanas un izglītošanas programmām un projektiem, tostarp skolu jaunatnes izglītošanas konkursa “Mūsu mazais pārgājiens” un “Meža dienas 2015” nodrošināšanai.

Plānots arī turpmāk nodrošināt izstādi “Iepazīsties – Koks!”, kuras mērķis ir pārskatāmi attēlot Latvijas meža nozari, izceļot katra posma – meža audzēšanas, aizsardzības, izstrādes, koksnes pārstrādes – sasniegumus.

Vēl atbalsts paredzēts meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs” balvu izgatavošanai un citiem meža nozares attīstības projektiem.

Plānots arī atbalstīt zinātniskās izpētes projektus, tostarp nacionālo meža monitoringa veikšanu un bioloģiskās daudzveidības monitoringa metodikas zinātniskā pamatojuma izstrādi.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+