Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
4. decembris, 2014
Drukāt

Valsts autoceļu tīklā pabeigti plānotie remontdarbi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šogad plānotie būvdarbi valsts autoceļa tīklā ir pabeigti. Projekti, kurus bija plānots noslēgt šogad, ir pilnībā realizēti, savukārt īpaši apjomīgajos, uz nākamo gadu pārejošos, ceļu būvobjektos ieviests tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim.

Šāds pārtraukums ir ieviests kopumā 13 ceļu būvobjektiem visā Latvijā, no tiem septiņi ir uz valsts galvenajiem autoceļiem, informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Satiksmes informācijas centrā.

Lai pēc iespējas mazāk traucētu satiksmei, objektos, kuros remontdarbi turpināsies pavasarī, atjauno divvirzienu kustību pa cietu līdzenu segumu, saglabājot vien paredzētos ātruma ierobežojumus.

LVC aicina autovadītājus ar izpratni izturēties pret šādi samazinātu ātruma režīmu pat uz vizuāli šķietami pabeigta ceļa, jo tam pagaidām var nebūt uzklāta pēdējā asfalta virskārta, brauktuves marķējums vai trūkst cita satiksmei būtiska aprīkojuma.

Piemēram, 24 kilometru garajā remontposmā starp Varakļāniem un Rēzekni, kur vasaras laikā bija līdz pat 12 luksoforiem, šobrīd nav neviena, bet maksimālais atļautais ātrums atsevišķos posmos ir 50 km/h. Līdzīgi ir arī posmā no Jelgavas uz Elejas pusi, kur ārpus apdzīvotām vietām maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 70 km/h.

Uz ziemas laiku pārtraukto ceļu remontposmu uzturēšana tiek nodrošināta tādā pašā līmenī kā visam attiecīgajam ceļam. Ar autoceļu remontdarbu karti, kā arī ceļu ziemas uzturēšanas klasēm un prasībām var iepazīties LVC mājas lapā.

Plašāku informāciju par braukšanas apstākļiem vai citiem, ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem, jautājumiem, var iegūt, zvanot LVC Satiksmes informācijas centram pa diennakts tālruni 80005555, kā arī LVC “Twitter” un “Facebook” kontos, kā arī reāllaika navigācijas aplikācijā WAZE.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kad sāks remontēt ielāpaino asfaltu pie Inčukalna…?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+