×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
22. novembris, 2016
Drukāt

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai jauna vadītāja (1)

Ilona KronbergaIlona Kronberga

Foto - LETA

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) priekšnieka amatā valdība otrdien apstiprināja līdzšinējo Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta konsultanti Ilonu Kronbergu, kuru komisija atklātā konkursā novērtēja kā atbilstošāko šim amatam.

Jaunajai VBTAI vadītājai ir jurista kvalifikācija un maģistra grāds civiltiesisko zinātņu apakšnozarē. Šobrīd I. Kronberga papildina zināšanas doktorantūrā Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.

I. Kronberga ilgus gadus strādājusi augstākās izglītības jomā un valsts pārvaldē – kā lektore Latvijas Universitātes Krimināltiesisko zinātņu katedrā un Valsts policijas koledžā. Viņa aktīvi darbojusies nevalstiskajā sektorā kā sabiedriskās politikas centra “PROVIDUS” vadošā pētniece, tostarp starptautiskos projektos zinātniski-praktiskās pētniecības jomā par nepilngadīgo tiesību jautājumiem un agrīnu prevenciju, lai novērstu bērnu uzvedības traucējumus, jauniešu iesaistīšanos noziedzīgās darbībās, kā arī sniegtu atbalstu viņu vecākiem.

Tāpat I. Kronberga ir vadījusi Valsts probācijas dienesta izveides procesu un bijusi Tieslietu ministrijas Kriminālsodu izpildes politikas departamenta direktore, kā arī Latvijas Tiesnešu mācību centra direktore. Jaunā VBTAI vadītāja strādājusi arī kā vairāku Eiropas Komisijas, Šveices Konfederācijas un Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumentu finansēto projektu direktore.

Kopumā konkursā uz VBTAI priekšnieka amatu pieteicās trīs pretendenti.

VBTAI ir Labklājības ministrijas pārraudzībā esošā iestāde, kas īsteno valsts politiku bērnu tiesību aizsardzības jautājumos.

Iepriekš ilgus gadus VBTAI vadīja Laila Rieksta-Riekstiņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kaut tas sakaltušais bezzobainais Lazdu koks ar visām savām padotajām Milleri utt. un citiem saviem sabiedrotajiem Bāriņtiesās (Inesi Ērgli un Krasnogolovu) un citiem bērnu spīdzinātājiem un tirgoņiem (tai skaitā iekšējo orgānu) ellē sadegtu, vai arī viņu ģimeņu sīči piedzīvotu ko visai drausmīgu dzīvē. Gan jau tā stunda sitīs, izlases kārtībā! Ne vienmēr – bet daudz kas dzīvē tomer nāk atpakaļ…

Draugiem Facebook Twitter Google+