Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
14. marts, 2015
Drukāt

Valsts galvenie un reģionālie autoceļi sausi

Foto-LETAFoto-LETA

Jelgavas šoseja.

Braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā saglabājas apmierinoša, brauktuves ir sausas, ziņo “Latvijas Valsts ceļi”.

Laikapstākļiem būtiski nemainoties, labi braukšanas apstākļi gaidāmi arī turpmākajās diennaktīs, prognozē sinoptiķi.

Pakāpeniski uzlabojas situācija uz vietējiem ceļiem, ledus nokusis, brauktuves pamazām žūst. Lielā daļā valsts vietējo un dažos reģionālajos autoceļos saglabājas satiksmes ierobežojumi kravas autotransportam.

Autoceļu apsaimniekotāji atgādina, ka pavasarī, kad grunts nevienmērīgi atkūst un pārmitrinās, ceļu izturība samazinās. Tas īpaši negatīvi ietekmē lauku ceļus. Lai novērstu šo ceļu sabrukumu, lielā daļā valsts vietējo un uz dažiem reģionālajiem autoceļiem tiek ieviesti pagaidu satiksmes ierobežojumi kravas autotransportam.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+