Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. maijs, 2015
Drukāt

Valsts iepirkumā uzvarējušam uzņēmumam “B serviss” nav nepieciešamo atļauju

Foto-LETAFoto-LETA

Aleksandrs Brandavs.

Uzņēmums “B serviss”, kas pieder Aleksandram Brandavam, uzvarējis konkursos Valsts policijā par automašīnu mazgāšanu, kā arī Aizsardzības ministrijas struktūrās par auto remontu, tomēr Valsts vides dienests (VVD) uzskata, ka “B servisam” nav tiesību sniegt šādus pakalpojumus, jo tas nav saņēmis piesārņojošas darbības atļauju, 17.maijā vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

“Mēs pārbaudījām, pēc mūsu rīcībā esošiem sarakstiem uzņēmumam nav izsniegts uz doto brīdi šāds apliecinājums,” raidījumu informēja VVD Piesārņojuma kontroles daļas vadītāja vietnieks Jānis Lapsiņš.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis teica, ka konkursu par auto mazgāšanu izsludināja, gatavojoties Latvijas prezidentūrai ES Padomē, lai nodrošinātos, ja paši netiktu galā. Ar zemāko cenu uzvarēja “B-serviss”. Līdz šim pakalpojums nav izmantots.

Policijas iepirkumu organizētāji skaidro, ka nav zinājuši, ka uzņēmumam nav šādas atļaujas. Tā esot paša uzņēmuma atbildība. Dokuments neesot prasīts, lai iepirkumā neradītu papildu administratīvo slogu. Arī Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs, kas uzticējis “B – servisam” mašīnu remontu, paļāvies, ka uzņēmumam ir visas atļaujas, tāpēc nav prasījis tās iesniegt.

Uzņēmums tikai tagad vērsies VVD pēc vajadzīgajiem dokumentiem. Tos pieprasījis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas izsludinājis konkursu par sava transporta mazgāšanu.

VVD sola, ka uzņēmumu pārbaudīs.

Raidījums informēja, ka Aleksandrs Brandavs ir arī “Rīgas satiksmes” darbinieks un kopuzņēmuma “Rīgas karte” valdes loceklis. Uzņēmums remontē un mazgā arī uzņēmuma “Rīgas mikroautobusu satiksme” transportu, ziņoja TV3.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+