×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Valsts kanceleja piedāvā lekciju par Adolfu Bļodnieku

Foto: wikipedia.lvFoto: wikipedia.lv

Valsts kanceleja informē, ka trešdien, 23. aprīlī, interneta tiešraidē būs iespēja noskatīties lekciju par bijušo Latvijas brīvvalsts Ministru prezidentu Ādolfu Bļodnieku, portālam LA.lv pavēstīja Komunikācijas departamenta vecākā referente Sabīne Spurķe.

Tiešraides sākums plkst. 11.00.

Par izcilā Latvijas valstsvīra Ādolfa Bļodnieka politisko darbību un sabiedriskajām aktivitātēm stāstīs vēstures doktors, Rīgas Stradiņa universitātes docents Valters Ščerbinskis. Tāpat pasākumā piedalīsies bijušā premjera Ādolfa Bļodnieka vecākā brāļa Kārļa mazmeita Irina Kļava (dzimusi Bļodniece).

Lekcijas ietvaros apmeklētājiem būs iespēja noskatīties režisores Dzintras Gekas dokumentālo filmu fragmentus par Sibīrijas bērniem. Tāpat varēs aplūkot izstādi no Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja, Tukuma muzeja, Latvijas Valsts vēstures arhīva, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājuma un Bļodnieka dzimtas privātā arhīva par bijušā Ministru prezidenta dzīvi un politisko darbību.

Lekciju cikla mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par Latvijas vēsturi, nacionālajām vērtībām, t.sk. amatpersonu ieguldījumu valsts veidošanā un attīstībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+