Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Valsts kancelejas direktore Dreimane iesniegusi atlūgumu (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane šodien iesniegusi atlūgumu, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Dreimanei amatu plāno pamest ar 12.jūniju.

Skaidrojot savu lēmumu par atkāpšanos no amata, Dreimane norāda, ka prioritāte ir Valsts kancelejas darba atgriešanās ierastajā ritmā pēc iespējas ātrāk.

“Abpusēja uzticēšanās starp iestādes vadītāju un premjeru tam ir obligāts priekšnosacījums,” uzsver Dreimane.

Jau ziņots, ka Satversmes aizsardzības birojs Dreimanei anulēja pielaidi valsts noslēpumam. Šo lēmumu viņa pārsūdzēja ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, kurš to noraidīja. Savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma gan pēc pielaides anulēšanas, gan pēc pārsūdzības noraidīšanas uzsvēra, ka Dreimane bez pielaides valsts noslēpumam darbu šajā amatā nevar turpināt.

Dreimanei tika piedāvāta rotācija uz citu amatu Kultūras ministrijā, taču viņa no tā atteicās.

Dreimane valsts pārvaldē strādā gandrīz 20 gadus, sākot kā vecākā referente Izglītības un zinātnes ministrijā, vēlāk Valsts kancelejā un turpinot karjeras attīstību gan kā juriskonsulte, Juridiskā departamenta vadītāja, Valsts kancelejas direktora vietniece un direktore no 2011.gada. Dreimane ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē konstitucionālo tiesību jomā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. tomēr neizturēja,vecāmamma izēda.

  2. Beidzot tā kukla nolikta pie vietas…

  3. Vajadzētu arī paskatīties “draudzeņu” sarakstā, ko Dreimanes kdze ievilka siltās midziņās. Piem., Valsts Adm. skolas nevis darba, bet naudas kāšanas kāro direktrisi.

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+