Mobilā versija
+3.1°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Valsts kancelejas direktorei Dreimanei pēdējā darba diena; uz amatu izsludinās konkursu (2)

foto-LETAfoto-LETA

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane.

Piektdien pēdējo dienu amatā būs Valsts kancelejas (VK) direktore Elita Dreimane.

Dreimane atlūgumu iesniedza pati, kad kļuva zināms, ka ģenerālprokurors nemainīs Satversmes aizsardzības biroja lēmumu anulēt viņai speciālo pielaidi valsts noslēpumam. Izskanējis, ka tā atņemta saistībā ar informācijas noplūdināšanu no VK.

Uz kancelejas (VK) direktora amatu tiks sludināts atklāts konkurss, aģentūrai BNS iepriekš pavēstīja premjeres preses sekretāre Aiva Rozenberga.

“Piektdien ir pēdējā darba diena Elitai Dreimanei. Ar nākamo nedēļu tiks sludināts atklāts konkurss uz šo vietu. Agrāk to juridiski nevarēja darīt,” sacīja Rozenberga.

Jau ziņots, ka Dreimane atlūgumu iesniedza pati pēc tam, kad kļuva zināms, ka ģenerālprokurors nemainīs Satversmes aizsardzības biroja lēmumu anulēt viņai speciālo pielaidi valsts noslēpumam. Izskanējis, ka tā atņemta saistībā ar informācijas noplūdināšanu no VK.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kādam par Elitas kundzes darba attiecību pārtraukšanu liels prieks
    Priecājaties kungi veseli

    • lietai,notikumam, vienmēr ir otra puse,kas nav zināma lielākai sabiedrības daļai. Tāpēc viss, kas notiek,pieņemsim ka notiek uz labu, kaut gan mēs to nezinām kā būs tālāk.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+