Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Valsts kancelejas direktorei Dreimanei pēdējā darba diena; uz amatu izsludinās konkursu (2)

foto-LETAfoto-LETA

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane.

Piektdien pēdējo dienu amatā būs Valsts kancelejas (VK) direktore Elita Dreimane.

Dreimane atlūgumu iesniedza pati, kad kļuva zināms, ka ģenerālprokurors nemainīs Satversmes aizsardzības biroja lēmumu anulēt viņai speciālo pielaidi valsts noslēpumam. Izskanējis, ka tā atņemta saistībā ar informācijas noplūdināšanu no VK.

Uz kancelejas (VK) direktora amatu tiks sludināts atklāts konkurss, aģentūrai BNS iepriekš pavēstīja premjeres preses sekretāre Aiva Rozenberga.

“Piektdien ir pēdējā darba diena Elitai Dreimanei. Ar nākamo nedēļu tiks sludināts atklāts konkurss uz šo vietu. Agrāk to juridiski nevarēja darīt,” sacīja Rozenberga.

Jau ziņots, ka Dreimane atlūgumu iesniedza pati pēc tam, kad kļuva zināms, ka ģenerālprokurors nemainīs Satversmes aizsardzības biroja lēmumu anulēt viņai speciālo pielaidi valsts noslēpumam. Izskanējis, ka tā atņemta saistībā ar informācijas noplūdināšanu no VK.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kādam par Elitas kundzes darba attiecību pārtraukšanu liels prieks
    Priecājaties kungi veseli

    • lietai,notikumam, vienmēr ir otra puse,kas nav zināma lielākai sabiedrības daļai. Tāpēc viss, kas notiek,pieņemsim ka notiek uz labu, kaut gan mēs to nezinām kā būs tālāk.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+